FANDOM


Глобальне суспільство Edit

Людське суспільство планети Земля, людство, його громадянами є всі люди нашої планети. Глобальне суспільство складається з великої кількості національних суспільств країн світу, подібно до того, як національне суспільство окремої країни складається з обласних спільнот, спільнот окремих областей.

Історія глобального суспільства - це історія людства, з найдавніших часів і до наших днів. В різні часи структура глобального суспільства мала досить різний вигляд, в ньому відбувалися різні соціальні процеси.

Сучасний етап розвитку глобального суспільства - чергова зміна його структури, більша інтеграція різних суспільств країн світу.


В глобальному суспільстві вистачить роботи для всіх. населення нашої планети зростає кожного дня і цей процес, слава Богу, не спинити. те, що багато людей називають економічними кризами - це суспільні процеси, які виникають внаслідок постійних перетворень і модернізації глобального господарства. Оскільки кількість людей на планеті постійно зростає - просто необхідно постійно змінювати і вдосконалювати глобальне господарство. В глобальному господарстві є робота для всіх, на будь-який смак. Але коли робота зроблена - треба переходити до наступної. Надіятися на те, щоб все життя працювати на одному місці чи одній посаді - це смішно з точки зору розумної людини. Хоч звичайно буває по всякому.

Матеріали Edit

Religion in global society. http://www.oikoumene.org/gr/resources/documents/general-secretary/speeches/religion-in-global-society.html

Towards a sustainable global society. http://www.learndev.org/dl/SustainableGlobalSociety-Avery.pdf